Bedava Canon T-Shirt İsteyen?

133

Siz takipçilerimiz için eğlenceli bir yarışma yapalım dedik. Canon ‘un XL bedene sahip bir t-shirtü var elimizde, bunu sizler için hediye ediyoruz.

Alttaki yorum kısmına bu tshirte neden sahip olmanız gerektiğini ve ne kadar istediğinizi esprili bir dilde yazın, en ikna edici olana gönderelim :) İletişim adresinizi bırakmayı unutmayın ki size ulaşabilelim!

T-Shirt bu:

DSC_0001

Share.

About Author

#marketing #photography #socialmedia #seo #sem #digitalmedia #ecommerce #photoshop #wordpress #design #blogger #geek

133 yorum

 1. Bu benim için dünyalar kadar önemli çünkü ben bir Nikoncuyum ve bizi biz yapan en büyük rakibimiz Canonculardır :)

 2. Mehmet BENGİ on

  Canon Fotograf Makinam İle Çekim Yaparken Giyerim, Güzelde Olur Hani.Tabiki Sizler Layık Görürseniz…

 3. muhammed nur on

  Canon DSLRye sahip olamadım bari t-shirtüne sahip olayım. Hatta durun. T-shirtü satıp üstüne 1000 küsür lira koyup DSLR mi alsam acaba?

 4. Gökhan Dereli on

  elimede nikon makinayla canon t-shirt ünü giyip dış çekime çıkmak istiyorum :D bakalım ne olacak :D

 5. Yaz geldi, kısa kollu ve güneşin renginde bol ışığım olması için böyle bir t-shirt’e ihtiyacım var. Boşuna sarı sarı diye şarkı yapmamışlar. :)

 6. ramazan ok on

  Canon mu? HastasıyıZzz dedeee. Bana vermezseniz nikona geçerim haa:-) beni bu hale fotopazar koydu diye dilenirim… Lutfeenn…noolluuur..

 7. “Profesyonel bir fotoğrafçıymışım gibi çek panpa” isimli artistik çalışmamda giymem gereken t-shirt olduğu için istiyorum :))

 8. yiğit baş on

  Canon makinamiz yok bari tişörtü olsun cok cool olur hemde degerli olur annemiz temizlik bezi yapmazz :)))

 9. Erdağbayram Koçak on

  Abi ben normalde xs beden giyen birisiyim artik ne kadar fakirsem xl tisorte yorum bırakıyorum

 10. Erdinç Özken on

  Rengi, almayı planladığım Nikon’u çağrıştırıyor. “Sarı olsun benim olsun” bundan güzel sebep olabilir mi?

 11. ali İhsan on

  Yeey you thiss canon tişörtü hee naapsakki ne yapsak da alsak bu tişörtü mantıklı cümle ne? Bunu alabilecek aldırtabilecek yazı, harfler klavye basınçları hangi kombinasyon… Sizi bana ulaştıracak klavye tuşları hangileri acaba neyse yapacak birey yok pesmi ki acaba evet pes neyapalım

 12. İbrahim Baş on

  Hayırlı bir iş için istiyorum.Bana verirseniz sevdiğim kıza hediye edeceğim Tahir abi :D

 13. Refik DEMİR on

  30 sene ilk günkü gibi bu t-shirt ü saklayabilirim. Çünkü bedenim şu an “S” 60 lı yaşlarda ancak giyebilirim. XL nedir arkadaş? Çalışanlara dağıtıp kalan tek büyük bedeni hediyemi edelim dediniz.. :D

 14. Yasin Vural on

  Yaa giydigim t-shirtler S benden olurdu ama nasıl olduysa XL bedenden aşşası kurtarmıyor haddinden fazla Canon’umu kullanmak kilo aldırdı heralde yok yaa en yakın teknik servise uğramam lazım.;))

 15. ben suan ‘Cano…’ cuyum tek tsört eksik :) yelek makina canta şort :) ohooo :) sen tamamla tahir abeyy :)

 16. Salih Saygin on

  Bir t-shirt istiyorum mesela canon gibi,
  Bir t-shirt istiyorum mesela xl beden gibi.
  Bir t-shirt istiyorum mesela hediye gibi,
  Bir t-shirt verin bana canon gibi.

 17. Aykut ÖVER on

  Biz üç kardeşiz, diğer iki kardeşim civciv gibi sarı, ben anne tarafına çekmiş kara birisiyim. Çirkin ördek yavrusu olmaktan kurtulmak için bu tshirt benim olmalı….

 18. Metin CANLI on

  Nikoncu olarak Canon T-Şört giyerek Canon ve Nikonun kardeşliğini göstermek için istiyorum :)

 19. Içimdeki canon sevgisini, üzerimde Canon yazisini da kalbimin üstünde taşımak cok güzel duygu olacağı için t-shirti istiyorum

 20. Çok istiyorum tahir bey bana da tshirtten verin ne olur. Bende canon kullaniciyim makineyide 2 sene once sizdeb aldim yine. Fotografiumdayken. Simdi foto pazara gecmeyi dusunuyorum :)

 21. Takim tutanlarin ask ile giydigi taraftar formalarini giymek yerine aşk ile baglandigim canon fotograf makinamin t shirtunu giymek te gurur verir (y)

 22. Çok isterim bu tshirt e sahip olmak çünkü Canon aşktır,güzelliktir. :) Eğer hediye ederseniz emin olun reklamım hazır :) T-shirt ‘m Pazardan Allah korusun nazardan :)

 23. Yasin Codunoğlu on

  Nikon’un sarısını Canon’un adını almış bu kardeşlik T-shirt’ü benim olmalı ..

 24. Çok isterim bu tshirt e sahip olmak çünkü Canon aşktır :) Eğer hediye ederseniz emin olun reklamım hazır :) T-shirt ‘m Pazardan Allah korusun nazardan :)

 25. Canon candır Nikon heycandır beleş mal baldan tatlıdır . Çünkü Nikoncu olmak bu tişörtü almayı gerektirir :)) Bi saniye ya ee bu Canon muş O.o Her türlü gideri var :) Benim olsun muu ^.^

 26. bu t-shirt daha çok canon mağazasında satış elemanı t-shirtüne benziyo o yüzden hiç gerek yok :D ama bana gönderirseniz kırtasiyemizin ismi “Güneş” orada giyebilirim :)

 27. Yasin Codunoğlu on

  Reklamlarda çocuklar üzerinde bu T-shirtlerle şakalaşıyor. Onları gören çocuklar içlerinden geçiriyor benimde bir T-shirt’üm olsa diyor.Anne bana niye bu T-shirten almıyorsunuz? Bende niye bu T-shirten yok diyor.

 28. Klasik bir tutkudur. Canon ise tutkunun da ötesinde. Ötesinde de arı fotoğrafı çekicem diye heba olmadık t-shirtüm kalmadı beya :) Bu arada galatasaraylı olduğumu söylemişmiydim :D

 29. Klasik bir tutkudur. Canon ise tutkunun da ötesinde. Ötesinde de, arı fotoğrafı çekicem diye heba olmadık t-shirtüm kalmadı beya :) Bu arada galatasarylı olduğumu söylemişmiydim :D

 30. mark3’üm o tişörtü almadan gelme eve sokmam dedi. kapıda kaldım verin o tişörtü bana :D

 31. içine sığabileceğim bir tişört arıyordum bir baktım kiiii aradığım tişört sende saklıymış canon hiç te söylemiyorsun hani yani çok fenasın çok :P :)))

 32. Celil Öztürk on

  Bedava olması bir cazibe tabiki ayrıca verilen ödül fotopazar’dan olunca almamak olmaz.Ee derlerse t-shirt’ünü nerden aldın ? Cevap tabikide fotopazar hediye etti :)

 33. Burak Karaokur on

  Canon’la olan aşkımızı daha da pekiştirip sevgimizi dillere destan hale getirmek için bu t-short’u almam gerek.. love is canon & canon.! <3

 34. 1.si uzun zamandır XXL giyiyorum ,hazır yaz başlamış ve ramazan yaklaşmışken bu vesile ile tekrar 5-10 kilo verip xl bedene dönüş yapmak istediğimden bu hediye beni fena gaza getirir.

  2.si 6D ve 70D canon makine ve lenslerini kullanıyorum ve nikon tişörtü verseydiniz tabiki abesle iştigal olur ve istemezdim.

  3.sü (en önemlisi) alışverişlerimi sizden yapıyorum hali hazırda :)

 35. kadir Sarıkaya on

  Oncelikle bugün benim doğum günüm bu yüzden bana güzel bi hediye olabilir :) ne kadar istediğimi sorarsanda hani kis aylarında erik ister ya insanın canı o kadar istiyorum ağzım sulandiiii :)

 36. Çünkü eğitim verdiğim okulda yaptığımız fotoğraf yarışmasında benimde 1.ye vermem gereken bi hediye gerekli :) (o da sonra başka birine hediye versin Bkz: BORCAM )

 37. hemen hemen tüm yorumları okudum, bende kendim için isteyecektim ancak soner ÇARIK’ın yorumunu okuyunca vazgeçtim. canon yada nikon kullanıyor olmanız farketmez fotoğrafa emek veren fotoğrafçıları seviyoruz. saygılar soner bey umarım siz alırsınız.

 38. Taner BARTU on

  Profesyonel bir fotoğrafçı olmamı göstermek için harika bir fırsat. Bence bu t-shirt bende de olmalı benim ona kollarımı geçirip kalbimde canon yazısı ile dolaşmam gerek.

 39. Yasin Codunoğlu on

  Fotoğrafçının 5 Şartından Birisi de Bu T-shirte Sahip Olmakmış O Yüzden İstiyorum Benim Olmalı

 40. Ben tam bir canon aşığıyım ama Sony dijital fotoğraf makinem var ve tam 4 yıldır canon hayaliyle büyüdüm ve bu yaz babamın yanında inşaatta çalışıp kendime yeni bir canon profosyonel fotoğraf makinesi alıcam ve yazın inşaatta çalışırken bu tişörtü giyersem kendimi motive etmiş olurum :) sonuçta canon yazısı kalbimin üstüne geliyor ve benim kalbim üstünde olucak :) tabi sizde uygun görürseniz :)

 41. Mehmet emin Ürek on

  abi parkta ne zaman üstünde Canon veya Nikon tşörtlü biri elinde makinesiyle gezse herkes hayran hayran bakıyor, üstünü başını topluyor. O duyguyu ben de yaşamak istiyorum

 42. Mehmet Uzun on

  Ben bu tşörtü istiyorum ki canona aşık oluğumu ve genç kızların fotoğrafçı olduğumu anlamaları için istiyorum :)) Canonaşk

 43. siren sevin on

  Fotoğrafçılık konusunda her şeyi sorup öğrenebildiğim bedeni kadar yüreği de geniş olan hocama hediye etmek isterim.

 44. A Aaaa ne kadar güzel ne kadar sarı bir tişort Giysem güneş gibi parılparıl parlarım zaaarr keşke benim olsaaaaaa (artık i tişort iflah olmaz)

 45. Hakan Yıldız on

  Canon kullanmam, sarıyı sevmem, XL bedenime uymaz; eee bu kadar tezattan sonra ben mi giyeyim ?

 46. Fahri SÖNMEZ on

  Makine henüz nasip olmadı,bari tişörtümüz olsunda havamız olsun :)
  Parayla basın alalım :) Çekilişle gelme şansı yok :)

 47. Bulut ŞAHBAZ on

  Babannem dedi ki bu tişörtü bana versinler zaten L giyiyorum bu bana tunik gibi olur altına da kilotlucorap giyip köydeki karılara hava atarım. O diyor ben demedim. Babanneme verin onu

 48. Canon fotoğraf makinesiyle canonun tişörtünü çekeceğim bakalım hangisi daha güzel tişört mü yoksa fotoğraf mı :)

 49. Fotoğraf Aşktır. Canon tutkudur. ilk makinamı almak için 1 sene boyunca uğraştım ve ilk makinamı aldım Canon EOS 100D şimdide bu t-shirt e sahip olmak için uğraşırım

 50. bu t-shırt benim olursa arkadaşlarmn hepsi bunu giyip fotoğraf makinesinide boynuna takıp profesyonelmişim gibi çek panpa konulu havalı bir poz verecek, büyük ihtimal onları çeken de yine ben olacağım. Yinede istiyorum

 51. Benim annem terzi bu T-shortü S bedene indirir artan parçayla da mutfağa sarı bez yapar. yani hem ben kazanmış olurum hem de mutfak

 52. Portre Fotoğraflarında Sarının Neden Dominant Olduğunu Göstermek İçin Bu T-Shirt’i Almalıyım :) :)

 53. Yasin AYDIN on

  Zamanında Canonturk’ten siyah bi Canon tshirtü kazanmıştım sarısını da kazanmanın vakti geldi diye düşünüyorum :)

 54. Sezgin Aydın on

  70 kiloyum “M” beden giyiniyorum, t-shirt benim olsun içine girebilmek için 20 kilo almaya hazırım :)

 55. Merve Açıkel on

  “Canon” markasını kalbimin üzerinde gezdirebilmek, alacağım makinemin ilk adımlarını atabilmek için. bi’ yerden başlamak lâzım. :)

 56. bır elle tutulur canon makınam olmadı barı t shırtıne sahıp olayım gıyer gıyer ıclenırım

 57. gokhan cetgin on

  Makinistim günde binlerce insanla karşılaşıyorum, ücretsiz reklamınızı benden iyi kim yapabilir, reklam için üstüne birazda para vermeniz gerek bana :)

 58. İsmail hakki guler on

  Fazla kilo almışım sanırım bir level daha atlayıp XL geçme vakti geldi… son 4 ayda 2 level attım kendimi iyi kasıyorum:)

 59. Ali yılmaz Çetinkaya on

  İnternette foto makineli tişört diye arama yaptım ve bu tişörtü gördüm allahın emri peygamberin kavliyle kızınız tişörtü oğlumuz kendime istiyorum… please NOT:hala verilmediyse tabii…

Leave A Reply