GoPro Hero6 Black İncelemesi

0

GoPro Hero6 Black fiyatı ve özellikleri ile karşınızda. GoPro aksiyon kameralarındaki sırasını kaybetmeden yoluna devam ediyor. GoPro Hero6 özellikleri nedir, yeni GoPro‘ da bakalım ne gibi bir yenilik skalası karşımıza çıkacak? İnceliyoruz…

 

 

GoPro yine her yıl iPhone gibi yeni bir modelini piyasaya sundu. Hero 6 ile gelen en büyük gelişme artık 4K videoları saniyede 60 kare olması. Önceki nesillerde de 4K çekim 30fps ile sınırlandırılıyordu. Akıcı görüntüler oluşturmak adına güzel bir tercih olmuş ve kullanıcılarının isteklerini yerine getirmişler. GoPro’ da bulunan 4K ve 2.7K seçimlerindeki fps değerleri değişmiş. 2.7K’ da 120fps, Full HD olarak ise 240fps olarak geliştirilmiş bir vaziyette. Ayrıca telefona video ya da telefon aktarım hızı da arttı. Wi-fi üzerinden görüntü aktarımı sağlayabilen GoPro’ nun dijital olarak görüntü sabitleyicisi de bu modelde yer almaya devam ediyor.

 

 

GoPro videonun yanı sıra fotoğraftaki başarısını da devam ettiriyor. 12mp çözünürlükte jpeg ya da RAW formatlarında fotoğraf çekebiliyor. Düşük ışık koşullarında çok başarılı görüntüler vermesi ile ünlü olan GoPro ses komutu ile kontrol imkanını yine Hero 6 modelinde sürdürmüş.

 

 

Yıllardır geliştirilmesi planlanan ve Hero 6 modeline denk gelen yeni üretilmiş sensörü sayesinde GPS ve LCD ekranı artık daha stabil bir hal almış. Görüntü kalitesinde ve sensöründe yapılan iyileştirme ile şu ana kadar piyasaya sunulan en iyi GoPro ürünü olarak kabul ediliyor.

 

 

Su geçirmeyi engelleyen yapısı, kaymayı engelleyen gövde tipi ile performansına dış yapısındaki kalitesi ile de ekleme yapıyor. GoPro’ nun en sevilen özelliklerinden birisi timelapse. Kullanıcılarından timelapse özelliğini sakınmadan sunan GoPro en kısa sürede ülkemizde satılmaya başlanacak.

 

 

Bunun yanında Quick (GoPro’ nun uygulaması) programı sayesinde iOS ve Android uygulaması indirerek güzel videolar hazırlayabilirsiniz. Aklınıza takılan diğer sorularınız için ve ürünü incelemek adına buraya tıklayarak ürünü görebilirsiniz. Canlı destek ekibimiz her zaman hizmetinizde.

 

Share.

Leave A Reply