Olympus Yaz Kampanyası – 2017

0

Olympus Yaz Kampanyası

Olympus Yaz aylarına harika bir sürpriz ile geliyor. Gelenek haline gelen geri ödeme kampanyasına bir yenisini daha ekledi. Yaklaşık iki senedir yapılan kampanyalar ile ciddi bir geri ödeme bedeli sunan Olympus bu sene Yaz aylarına girerken yine sizin yanınızda. Sınıfının en çok satan OM-D serisinin OM-D E-M10 Mark II ve OM-D E-M5 Mark II fotoğraf makinelerinde; Olympus M.Zuiko Telefoto Zoom, Prime Portre , geniş açı ve macro lenslerde harika geri ödemeler sizleri bekliyor. 15 Temmuz’a kadar sürecek olan kampanya tarihine kadar seçili ürünlerde yapılacak alışverişlerde toplam 1500₺’ye varan geri ödeme kampanya koşulları ve detayları için aşağıdaki yazımızı okumanız gereklidir.

 

KAMPANYA BAŞVURUSU İÇİN

 

KAMPANYA ÜRÜNLERİ

OM-D E-M10 II

BODY

OM-D E-M10 II

14-42EZ

OM-D E-M10 II

12-50EZ

OM-D E-M10 II

SIGMA 30MM

OM-D E-M5 II

BODY

OM-D E-M5 II

12-40PRO

OM-D E-M5 II

12-50EZ

30MM MACRO 45MM GÜMÜŞ 45MM SİYAH 75-300MM 17MM GÜMÜŞ 17MM SİYAH 9-18MM

PROMOSYON KURAL VE ŞARTLARI

1. OLYMPUS Europa SE & Co. KG, Wendenstraße 14-18, 20097, (artık OLYMPUS olarak anılacaktır) bir satış promosyonu yürütmektedir

2. Geri ödeme talep edebilmek için, promosyon dahilindeki satın almalar 15.05.2017 ve 15.07.2017 tarihleri arasında yapılmış olmalıdır. Faturada bu satış tarihi açık şekilde gözükmelidir

3. Talepler en geç 15.08.2017’ya kadar gönderilmelidir. Bu tarihten sonraki talepler dikkate alınmayacaktır.

4.Bu promosyon sadece aşağıdaki OLYMPUS ürünleri için geçerlidir:

Lensler:

  • M.ZUIKO DIGITAL 45mm 1.1:8 (130 TL Geri Ödeme),
  • M.ZUIKO DIGITAL ED 75‑300mm 1:4.8-6.7 II (265 TL Geri Ödeme),
  • M.ZUIKO DIGITAL ED 9‑18mm 1:4.0-5.6 (265TL Geri Ödeme),
  • M.ZUIKO DIGITAL ED 17mm 1:1.8 (195 TL Geri Ödeme),
  • M.ZUIKO DIGITAL ED 30mm 1:3.5 Macro (130 TL Geri Ödeme),

Kameralar:

  • OM-D E-M5 Mark II (265TL Geri Ödeme)
  • OM-D E-M10 Mark II (195 TL Geri Ödeme)

Bütün lensler tek olarak satın alınmış olmalıdır ve bir kit’in parçası olmamalıdır. Kit içinde satın alınmış bir lens bu promosyon için geçerli değildir. E-M10 Mark II/E-M5 Mark II promosyonu ise sadece gövde veya kit olarak alınanlar için geçerlidir – ancak geri ödeme sadece OM-D E-M10 Mark II/ OM-D E-M5 Mark II gövde için geçerlidir, lens için geçerli değildir.

5. Bu promosyon aşağıdaki ülkelerin birinden satın alınmış ve yine aynı ülkelerin birinden talep edilmiş olmalıdır: Andorra, Almanya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandinya, Yunanistan, Macaristan, İtalya, Irlanda, Letonya, Liechtenstein, Litvanya, Lüksemburg, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre, Hollanda, Türkiye, İngiltere. Katılımcılar en az 18 yaşında olmalı ve yukarıdaki ülkelerin birinde yaşıyor olmalıdır.

6. Bu promsyon sadece yetkili OLYMPUS bayilerinden alınmış ürünlerde geçerlidir. Yetkili bayi listesi: tıklayın.

7. OLYMPUS ikinci el ürünler için yapılan dikkate almayacaktır. Seri numarası, isim, banka detaylarında benzerlikler ve çift gönderimler dikkatle incelenecektir.

8. Geri ödeme talebi bonus.olympus.eu.sitesi üzerinden yapılabilir.

9. Geri ödeme talebinde bulunmak için, katılımcılar çevrim için başvuru formunda yıldız ile işaretli alanları doğru şekilde doldurmalıdır. Adı Soyadı ve bank detayları, paranın aktarımı ve katılımcının kimliğini doğrulamak için gereklidir. E-posta adresi ise katılımcı ile iletişim içinde bulunmak için gereklidir. Ürün seri numarası OLYMPUS tarafından control edilecektir. Ayrıca katılımcı ürünle ilgili faturayı tam ve okunaklı şekilde yüklemiş olmalıdır.

10. Bu promosyonda yer almak için OLYMPUS bültenine abone olmak gereklidir. Abonelikten çıkmak her zaman mümkündür.

11. Bu promsyon için OLYMPUS aşağıdaki Promosyon Ajansı ile çalışmaktadır. (bundan sonra AJANS olarak anılacaktır):

Sales Promotions
IDA Business & Technology Park,
Ring Road, Kilkenny
Ireland

AJANS bütün verileleri incelemek ve güvenli saklamak için uluslararası veri koruma yasaları çerçevesinde yetkilendirilmiştir.

12. Veri koruması: Bu promosyon süresince toplanan bütün veriler OLYMPUS ve AJANS tarafından sadece bu promosyon için kullanılacaktır. Toplanan veri sıkı bir gizlilik ile saklanacak, transfer edilmeyecek, satılmayacak ve kiralanmayacaktır. Reklam amaçlı kullanmılmayacaktır.

13. Kayıt ardından, katılımcı talebin alındığını ve kontrol edildiğini bildiren bir otomatik e-posta alacaktır.

14. Para transferi 30 gün alabilir. Para transferi sırasında hesabınızın olduğu banka, bankanız ile aranızdaki sözleşmeye göre kesinti yapabilir. Herhangi bir kesinti durumunda lütfen bankanızla görüşünüz.

15. Bu promosyon sadece ilk alıcı için geçerlidir ve ürün modeli başına bir kişi ve bir talep ile sınırlıdır. Firma, organizasyon, kurum veya bayilernde gelen talepler dikkate alınmayacaktır. Ayrıca OLYMPUS çalışanları bu promosyonda yer alamaz.

16. Bu promosyon başka bir OLYMPUS promosyonu ile aynı anda kullanılamaz.

17. KDV ödenmediği durumda OLYMPUS talebi reddetme hakkını saklı tutar.

18. OLYMPUS yanlış ve eksik talepleri reddetme hakkını saklı tutar. Hasarlı, eksik talepler ve faturalar geçersizdir.

19. Bayiden geri iade alınmış ürünler bu promosyon için geçerlidir. OLYMPUS bu durumda ürün geri alınmış ürün olup olmadığı kontrol etme hakkını saklı tutar ve müşteriden para iadesi talep edebilir.

20. İki tarafında suçu olmayan ve imkansız hale getiren Force Majeure yüzünden kontrol dışı olaylar sonucunda OLYMPUS sorumlu olmayacaktır.

21. OLYMPUS promosyon herhangi bir anda bitirme hakkını saklı tutar.

22. Promosyon konusunda herhangi bir sorunuz varsa lütfen e-posta gönderiniz: OLYMPUS@sales-promotions.com

23. Bu promosyonda yer alan ürünler stoklarla sınırlıdır. Promosyon sürecinde bayilerin ürünleri stoklarında bulunduramaması OLYMPUS’un sorumluluğunda değildir.

24. Geri ödeme talebini tasdik eden katılımcılar burada yazan promosyon şart kurallarını okumuş, anlamış ve Kabul etmiş olacak ve gönderdiği verinin doğru ve tam olduğunu garanti etmiş olacaktır.

Share.

Leave A Reply