PHILIPS OTT2000 Klasik Pikap İncelemesi

0

Etrafınızda Philips ürünleri hakkında bilgisi olmayan en azından bir tane ürününü dahi kullanmayan insan yoktur. Küçük ev aletlerinden, televizyonlara, ampullerden, pillere kadar aklınıza gelebilecek her ürünü üreten firma 1960’lı yıllarda üretmiş olduğu AG4131  modelini referans alarak OTT2000 modelini nostalji sevdalıları ile buluşturuyor.

Hem dekoratif hemde eskileri yad edebileceğiniz bu çok amaçlı multimedya sistemi bugünkü incelememizde yer alıyor. Eski pikap diye tabir edilen müzik çalar tasarımına sahip bu model, barındırdığı teknolojiler açısından atası olarak kabul edilen AG4131’e göre çok daha güncel ve şık bir yapıda karşımıza çıkıyor.

Tasarımı itibariyle LP vinyl plak çalar olarak dizayn edilen OTT2000’nin özellikleri sadece bununla kalmıyor elbette. Günümüz teknolojisinden esintiler görebildiğimiz model, Bluetooth, USB ve CD çalar özelliklerini de bünyesinde barındırıyor. Aynı zamanda FM Dijital Tuning desteğide bulunan modelin bu özelliği kullanıcılar için bir artı, sebebine gelecek olursak 2016 yılı sonlarına doğru analog radyoların hepsi dijital yayına geçecek buda eski radyolarımızı kullanamayacağımız anlamına geliyor.

İçerisinde bulunan dahili hoparlör sistemi sayesinde optimum düzeyde ses ve kalite sunan Philips OTT2000, bir ekstra olarak Aux ve kulaklık girişine de sahip. Bu sayede ister mp3 player’den müzik dinler gibi plak dinlemenin keyfini çıkarabilir yada Aux çıkışından ses sisteminize bağlayarak daha güçlü ses elde edebilirsiniz.

Radyo üzerinden Mp3 kaydedebilme özelliği de bulunan cihazın USB yuvasına bir adet flaş bellek takmanız yeterli. Bellek boyutuna bağlı olarak istediğiniz kadar kayıt yapabilme imkanına sahipsiniz. Eviniz için hem dekoratif hemde çok amaçlı kullanabileceğiniz bir multimedya ses sistemine ihtiyacınız var ise Philips Ott2000’ne buradan bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

 

 

Share.

About Author

Leave A Reply