Rode RodeLink Performer Kit İncelemesi ve Teknik Özellikleri

0

RØDELink Performer Kit fiyatı ve teknik özellikleri bakımından rakiplerine göre biraz daha pahalı olduğu halde piyasaya hızlı bir giriş sağlayan mikrofon oldu. Ünlü Avustralyalı mikrofon markası Rode dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar yaygın olan kalitesi ve performans özellikleri ile söz ettiriyor. Rode’ un en büyük avantajı bildiğiniz gibi ürünlerin arkasında çok uzun yıllar süresince durması ve malzeme kalitesinin diğer markalara göre çok daha iyi olması.

Yüksek kaliteli el tipi kondenser mikrofonu (TX-M2) ve masaüstü bir alıcısı olan bu mikrofon ders, okul sunumları, düğünler, röportajlar ve canlı performanslar için idealdir. RØDELink alıcısı ile tek dokunuşla eşleştirmeyi sağlayan mikrofon, yeni ve birlikte verilen RØDE LB-1 Lityum iyon Pil veya 2 x AA Pil ile güçlendirilebilir. 100 metreye kadar sesi tertemiz almayı sağlayan aralığı bulunduğundan geniş bir kullanım amacı var diyebiliriz.

RØDELink serisi çok sezgiseldir. İki kanalda aynı anda gönderilen güvenli bir Series II 2.4GHz şifrelenmiş dijital iletim kullanarak RØDELink otomatik olarak en güçlü sinyali seçer ve sesinizin kablolu bir bağlantı kadar güvenilir olmasını sağlar. Performer Seti TX-M2, RX-DESK, LB-1 Lityum İyon Şarj Edilebilir Pil, mikrofon klipsi, mikrofon kılıfı ve Micro USB Kablosu ile birlikte gelir ve 2 yıllık uzun süreli garanti içerir.

 Teknik Özellikler

İletim türü 2.4 Ghz Sabit Frekanslı Çevik Sistem

Sistem dinamiği aralığı 118dB

Aralık (mesafe) 100m’ ye kadar

35Hz – 20kHz frekans aralığı

Maksimum çıkış seviyesi + 18dB

Maksimum giriş sinyali seviyesi 140dB

Maksimum gecikme 4ms

Kutu İçeriği

 Kondenser mikrofonu (TX-M2)

 Masaüstü Alıcısı (RX-DESK)

 LB-1 Lityum-İyon Şarj Edilebilir Pil

 ZP2     Yastıklı Zip Torbası (büyük)

 Mikro USB kablosu

 DC Güç Paketi

 Mikrofon klipsi

Share.

Leave A Reply