Sodo MH5 Kablosuz Kulaklık İncelemesi ve Teknik Özellikleri

0

Sodo MH5 kablosuz kulaklık fiyatı ve özellikleri itibari ile rakiplerine nazaran daha uygun fiyatlı ve daha çok performans gösteren bir kablosuz kulaklık. Peki bu kulaklıkta ne gibi özellikleri var? Fiyat – performans olarak ne kadar tatmin ediyor? Bu ve bu gibi soruların cevapları aşağıda.

Sodo MH5′ in deri yastığı sayesinde yarattığı izolasyon muazzam vaziyette dışarıdan ses gelmesini ve dışarıya ses iletilmesini en aza indiriyor. Yumuşak derisi sayesinde saatlerce kulağınıza bir acı hissi vermeden kullanabiliyorsunuz. Ayarlanabilir kafa bandı sayesinde çeşitli ebatlardaki genişliği sağlamakta. Katlanabilir tasarımı sayesinde rahatlıkla mont cebinize, çantanıza koyup rahatça taşıyabilirsiniz.

Sodo MH5  Wireless sıradan bir kulaklıktan öte özellikleri barındırıyor. Gelişmiş 4.2 Bluetooth teknolojisi sayesinde kesintisiz olarak kaliteli bir ses dinlemenizi sağlıyor. iPhone, Samsung, HTC, Xaomi, Sony, LG gibi telefonların yanı sıra tablet ve bilgisayarlarınıza dahi eşleştirebilirsiniz. Ürün içinde bulunan 350 mAh kapasiteli batarya sayesinde 6 saate kadar kulaklık modu, 3 saate kadar  hoparlör modu, 8 saate kadar konuşma süresi ve 23 saate kadar bekleme süresi sunuyor. Yani bu fiyata imkansız özellikleri barındırıyor. :)

Kablosuz kulaklık özelliği dışında aynı zamanda bir hoparlör. Kulaklık kısımlarını ters çevirdiğiniz zaman 3W x2 oranında dışarı ses verebiliyor ve ses performansı oldukça yüksek. Dahili olarak mikrofon barındırdığı için gelen aramaları ve yeni aranacak kişilerin ses transferine izin veriyor. Yani arama geldiğinde ya da yeni bir arama yapıldığında kulaklığı çıkartmadan konuşmanız mümkün. Bitti mi? Hayır, bu özel kulaklığın içinde ekstradan FM radyo var. Telefonunuzdaki müziklerden sıkıldıysanız, rastgele bir müzik açmak istiyorsanız, hafta sonları maç dinleme keyfiniz varsa internet olmayan ortamlarda telefonunuzdaki radyo sıkıntısını aşabilmek adına çok iyi bir özellik.

   Sodo MH5 Kutu İçeriği

  • Sodo MH5 Kablosuz Kulaklık
  • Kullanım Klavuzu
  • Bağlantı Kablosu
  • Taşıma Kılıfı

Share.

Leave A Reply