Subgreen Ring Light Sürekli Led Işık İncelemesi

0

Subgreen Ring Light fiyatı itibari ile alınabilecek en ideal ring ışık. Çoğu zaman portre çekimlerine dikkat ettiyseniz belirli bir oranda göz içinde çekilen mercek, ışık, fotoğraf makinesi vs gibi yansımalar olur. Hatta göz içinde oluşan hare (parlak çizgi) oldukça ilgi uyandırmıştır. İşte burada ring ışık devreye giriyor. Fotoğrafçılık bir sanattır ama bu sanata ufak dokunuşlarınız fotoğrafı ayrı bir boyutta karşı tarafa yansıtır. Ürünü incelemeye koyulalım.

 

 

Subgreen Ring Light bir sürekli ışık kaynağıdır, bir flaş gibi deklanşöre bastığınız anda yanmaz. Üzerinde ışık şiddetini azaltıp yükseltebileceğiniz dimer (ışık şiddeti ayarlayabileceğiniz bir sistem) mevcuttur. 5600 lümen güç üretiyor. 55 watt güç çıkışı ve 240 adet yüksek kalite barındıran LED SMD ışıkları mevcut. Ayrıca ürünün en güzel yanı bence taşınabilir olması. Kutu içinden çıkan kaliteli taşıma çantası sayesinde istediğiniz her yerde pratik kurulum imkanı mevcuttur. Işık ayağı 190 cm’ ye kadar çıktığından dolayı çeşitli boyda bulunan insanları rahatlıkla çekebilirsiniz. Bundan sonrası için yapmanız gereken tek hareket sadece fotoğraf makinenizi ya da telefonunuzu halkanın orta kısmındaki bağlantı kısmına bağlamanız ve deklanşöre basmanız olacak. Ayrıca bağlantı aparatı hem aynasız hemde DSLR fotoğraf makineleri ile uyumlu olarak ayarlanmış bir durumdadır.

 

 

Toplamda 2 adet NP-F serisi (NP-F570, NP-F770, NP-F970) Sony batarya ile harici ışık kaynağı oluşturuyorsunuz. Böylelikle istediğiniz bir mekanda çekim işleminizi sağlayabilirsiniz. Ring eyes light fiyat bakımından sürekli ışık kaynağına yakın derecede ekonomiktir. Ürünün toplam ağırlığı ise sadece 1,5 kg. Sadece beyaz ışık değil aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi renk çeşitliliği de sağlayabilirsiniz. Bu tarz bir ürünü yıllardır arayıp bulamıyor, beğendiniz ve almak istiyorsanız buraya tıklayarak ürünü sepete ekleyip ödemesini yaparak alabilirsiniz.

 

 

Bu ring ışığın kutu içeriği oldukça zengin. Işığın içinden çıkanlara bir göz atarsak;

Ring led ışık

190 cm ışık ayağı

Tripod bağlantı aparatı

Cep telefonu tutucusu

Ayrı renk oluşturmak için led paneli

Ac adaptör

Taşıma çantası

Gördüğünüz gibi ürün içerik bakımından çok iyi bir ürün. Ürün fotoğraf çekimlerinin yanı sıra video çekimlerinde de çok başarılı, kısacası verdiği güçlü ışık sayesinde birçok alanda ve çok etkili drama fotoğraflarında güzel bir efekt vererek kullanabiliyorsunuz. Şimdi çekilmiş olan fotoğraflarına göz atalım.

 

 

Ürün ile ilgili kafanıza takılan bir soru ya da görüşleriniz var ise www.fotopazar.com adresimizden bize ulaşabilir, canlı destek ekibimizdeki uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Bizi Youtube üzerinden izlemek için -> https://www.youtube.com/channel/UCXi1M4jtnGNcWuaM7SFq5gw

 

Share.

Leave A Reply